Webové stránky

Stavíme weby na exkluzivitě a originalitě. S webovými stránkami od nás tak máte jistotu, že budou přesně tak, jak je chcete, autentické a spojené s přímo s vaším projektem. Stránky Vám po konzultaci sestavíme na míru v co nejkratším možném termínu a skvělou cenu. Používáme moderní nástroje pro urychlení web-buildingu. Jako grafici se soustředíme hlavně na design a estetiku webů.

Spolupráce

konzultace

Jak první si s Vámi sedneme, ať je to v naší kanceláři, nebo online k tomu, jaké od webu máte požadavky, co by měl splňovat a jak by měl vypadat. Domluvíme se finálně na předběžné ceně webových stránek a po odsouhlasení a zaplacení zálohy se pouštíme do díla.

tvorba webu

Následně vytvoříme prvotní grafický návrh, který je zahrnutý v ceně tvorby webových stránek, a ten postupně ladíme k Vaší plné spokojenosti. Teprve pokud jste s návrhem webu 100% spokojeni, začínáme vytvářet webové stránky. Dále s Vámi komunikujeme k případným změnám, požadavkům a přání.

implementace

Když jsme s naší prací hotoví, importujeme web a převádníme ho na Vaší doménu. Za pár minut je web plně funkční a přístupný veřejnosti. Do pár hodin je vyřízený certifikát SSL k zabezpečení stránek. Pak již stačí web prezentovat a vstoupit tak do online světa.

Ceník webových stránek

Náš ceník plyne z našich dosavadních zkušeností a je sestavený dle nejpoužívanějších plánů. Pokud máte specifické požadavky, jsme tu proto, abychom našli společné řešení, proto nám uričtě napište nebo zavolejte a sdělte nám Vaší představu. Ceny jsou pouze orientační a odvíjí se dle rozsahu a složitosti zadaní webu. Těšíme se na spolupráci.